VYTVOŘ SI SVŮJ NOVÝ POZITIVNÍ NÁVYK

Bonus Zdarma Ten Event

Našemu vědomí trvá 21 dní než si zvykne na nový návyk. Opakováním můžete svoji mysl vytrénovat tak, aby se přeprogramovalo naše podvědomí a tím si můžete pozitivně ovlivnit svůj život. Program Pozitivní návyk má za úkol pomoci vaši mysli uvažovat pozitivně a také tvořit více přijemných situací, které vás budou potkávat.

Připravili jsme pro vás unikátní možnost vyzkoušet si to na vlastní kůži.
Během dne se soustřeďte na svůj úkol a před usínáním si svůj den přehrajte a zkuste se zaměřit na to, co byste mohli příště vylepšit.

Každý den zde v 7:00 hodin ráno zobrazíme váš nový úkol pro nadcházející den a vy se tak můžete zapojit k utváření nového myšlenkového dobro-zvyku.

KAŽDÝ DEN V 7 HODIN RÁNO, TADY NA TEBE BUDE ČEKAT NOVÝ ÚKOL

Začínáme znovu! Celkem zde odkryjeme 11 úkolů během následujících 11 dní (od 15.4. – 25.4.)

11. Vděčnost

Vděčnost se dá přirovnat svou sílou energie k vizualizaci a dá se považovat za jeden ze základních pozitivních transformačních pocitů našeho podvědomí, proto bude úkolem dnešního dne být vděčný za každou maličkost. (Pokud ti to nejde, můžeš si představit, že danou věc, osobu či vysněnou situaci již máš v reálném životě).

Tento den je i poslední v naší sérii pozitivních návyků a pokud máš pečlivě zvládnuté všechny dny, tak ti moc gratulujeme, k tvému odhodlání udělat svůj život zase o něco kvalitnějším.
Toto ale není vše, jak níže píšeme, vytvoření návyku našemu mozku trvá okolo 21 dní a tak v tomto programu můžeš pokračovat i nadále opakováním již zveřejněných úkolů.

10. Medi-den

Možná meditace už používáš a možná také kolem tebe jen proplouvaly a nebo ses s nimi ještě nikdy nesetkal. Dnešním dnem se to ale pro tebe vše změní. Meditace jsou opravdu účinný nástroj pro celkové zklidnění a zvýšení a soustředění. Zkus aspoň jednu minutu zklidnění. Zavři si oči a prodýchej se do úplného zklidnění. Nech myšlenky volně proudit a jen prociť svoji přítomnost. Uvidíš okamžitou úlevu i po tvé první meditaci.

9. Myslovatka

Během dnešního dne se zaměříme na pozitivní směr přístupu k situacím, které nás potkají. V jakékoliv nepříjemné situaci, která tě potká si uvědom, že se dá řešit vždy pozitivním nebo negativním přístupem. Negativním přístupem si zanadávám, naštvu se a v celé situaci se vyžiji a nebo pozitivním přístupem, situaci zhodnotím proč nastala, jak se ji příště vyhnout, celou situaci hned uzavřu a začnu se koncentrovat na další plán/krok.

8. Pozitivní se přitahuje

Znovu se zaměříme na tvůj vysněný stav, dnes ale s tím, že během jeho prožívání si představíš, že se stal realitou a vědomě si na své tváři navodíš úsměv. Ať budeš kdekoliv s kýmkoliv navoď si tento stav a usměj se i na ty, které neznáš.

7. Život je zábava

Dnes probudíme trochu tvé kreativity, během celého svého dne se snaž najít v čemkoliv určitý typ hry a jakýkoliv úkon vykonej tak, aby tě to bavilo. (Například si poskládej jídlo do určitého tvaru, zkus třeba rozsvítit/zhasnout loktem. Tvé kreativitě se meze nekladou a to klidně i v sexu.)

6. Vše si zasloužím

Dnešní den skromnost, sebelítost a obětování neexistují. Ve svých volných chvilkách si sepiš, proč si zasloužíš získat to co si přeješ.

5. Vizualizace realitou

Během druhého dne sis vizualizoval svůj vysněný stav, dnes si tuto vizualizaci vybav znovu a v každé své volné chvilce si napiš malý krůček, jak se ke svému vysněnému cíli můžeš přiblížit.

4. Myšlenková transformace

Během dne ti proletí mnoho různých myšlenek hlavou. Všechny negativní myšlenky, které tvojí hlavou proletí uchop a přetvoř je na pozitivní. Každou takovou pozitivní myšlenku následně prociť v celém svém těle. (Například: Já ji nedokážu zavolat a říct ji to. » Zavolám ji řeknu ji to, vše bude krásně vyřešené a já se tak posunu dále.)

3. Možnosti jsou všude

Během dnešního dne tě může potkat jedna nebo více situací, které pro tebe nebuou moc příjemné, mohou se ti zdát omezující nebo obtěžující. Vše ale záleží pouze na našem úhlu pohledu. Ve všech takových situacích, které tě dnes potkají se soustřeď na to, že to jsou tvé nové možnosti/výzvy, které tě posunou dále a s tímto přístupem na ně následně reaguj.

2. Vysněný stav

Představ si sebe ve stavu, kdy jsi naprosto spokojený, máš vše co potřebuješ a cítíš pocit naprostého naplnění. Zapamatuj si dobře vybavenou situaci a ve volné chvíli si jí vždy vybav spolu s daným pocitem, který nech prolít celým svým tělem.

1. Pozitivní komunikace

Dnes se zaměř ve všech svých komunikacích na používání pouze pozitivních slov. Žádné stěžování, žádné pochyby, naopak měj k situacím přístup, že vše zvládáš a nebo děláš své maximum.

Pokud chcete vyzkoušet na vlastní kůži, jaký efekt na vás bude mít tento bonus během celých 21 dní, doporučujeme vám si celý proces ještě jednou zopakovat, anebo vybrat z úkolů to, co má na vás nejsilnější pozitivní dopad.

Když vydržíte praktikovat tyto myšlenkové metody denně celých 21 dní, vytvoříte si nový návyk a bude tak pro vás snadné tyto metody používat během běžných dní v reálném životě. Více vědomých metod pro pozitivní myšlení se dozvíte na naší živé akci v Brně.

PODĚL SE O SVÉ ZÁŽITKY S OSTATNÍMI Z TOHOTO PROGRAMU