CHCETE TO TAKÉ VIDĚT?

 ZVEME TĚ KE SLEDOVÁNÍ ZÁZNAMU VÝJIMEČNÉ UDÁLOSTI 

 TEN EVENT – MOJE MYSL 

“Načerpej inspiraci k žití vědomého života a získej mnoho účinných receptů, jak pracovat se svojí myslí tak, aby se tvůj život proměnil dle tvých představ.”

Letos v dubnu se konal první ročník události zaměřené na osobnostní a duchovní rozvoj člověka, vedoucí k našemu vnitřnímu štěstí Ten Event.

V hotelu Voroněž jsme se setkali ve společnosti skvělých spíkrů a s téměř 200 hosty.

Hlavním tématem byla:

MOJE MYSL
Vědomí – podvědomí – jsem tvůrce života.

Velkolepá událost osobnostního rozvoje … konference se 4 spíkry, plná zajímavých přednášek, osobních příběhů, praktických tipů, rad a technik, zároveň protkaní silnými prožitky a plno uvědomění.

BYLA TO ÚŽASNÁ ENERGIE

 TEN EVENT BYL OPRAVDU DECHBEROUCÍ, ZÁBAVNÝ A ORIGINÁLNÍ 

NAVŠTIVTE TEN EVENT SKRZE SVOJI OBRAZOVKU

Možná jste si přáli na této akci být spolu s námi, ale možná vám to z nějakého důvodu nevyšlo…

Je nám jasné, že ne všichni z vás, se takové akce můžete zúčastnit, i když se vám zalíbila a přáli jste si tam být.

Možná jste mezi nimi, možná žijete v zahraničí a bylo pro vás komplikované přijet, možná se vám nehodil termín nebo jste zrovna onemocněli.. Ať už je důvod jakýkoliv, není podstatný. Podstatné je, že pokud i vy toužíte tuto událost zažít a být součástí a využít ji ke svému růstu a rozvoji, máme pro vás řešení…

ZÁZNAM Z TOHO EVENTU

Máme pro vás k dispozici záznam z tohoto úžasného Eventu.
Může být váš za velmi příjemnou dostupnou cenu:

ZÁZNAM Z TOHO EVENTU

1190Kč/48€

Záznam ve Full HD

Přednášky Moniky Švejdové

Přednášky Růženy Nekudové

Bonus Meditace – Nový Život (Mp3)

Aktualizace se vstupy Impro Džow

CO VŠE ZÍSKÁVÁTE?

Dostanete video-záznamy ze 4 přednášek našich spíkrů Růženy Nekudové a Moniky Švejdové, o kterých se dočtete níže na této stránce. Každá přednáška trvá přibližně 30 minut a je na videu zachycená v plné verzi. Můžete se těšit i na famózní výstupy brněnské divadelní improvizační skupiny The Impro Džow, která tomu dodala šťávu a originalitu. Na daná témata spíkrů ztvárnila humorné scénky, které vám vyčarují dlouhodobý úsměv na tváři a nezapomenutelný zážitek.
Získáte nové vhledy o životě jako takovém a o naší mysli, které pak můžete využívat pro zlepšení a zkvalitnění vašeho života i svého okolí.
Dozvíte se konkrétní tipy, návody, metody a techniky, které využijete v praxi a můžete je používat každý další den. Situace, které jsou pro vás třeba dnes složité, náročné či bolestivé, budete díky těmto technikám zvládat mnohem snadněji a lehčeji.
Celý den natočil náš tým profesionálních kameramanů z TV Natura, záznamy jsou skvěle sestříhané a výsledek je špičkový ve Full HD rozlišení.
To vše dostanete krásně přehledně zpracované v členské sekci. Přihlásíte se jménem a heslem a záznamy z přednášek tak budete mít napořád kdykoliv k dispozici ke shlédnutí.   

NA JAKÉ PŘEDNÁŠKY SE MŮŽETE TĚŠIT?

Na základě jejího příběhu inspiruje lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak překážky umět otočit v příležitost a prospěch. Vzdělává zájemce o meditacích, jak s nimi začít a jaký velký přínos pro nás mají. Je autorkou knihy Vězení jako dar, vytváří léčebné meditace a programy vedoucí ke změně myšlení a vnitřního nastavení.

Růžena Nekudová

www.RuzenaNekudova.cz

Podnikatelka, která miluje svobodu a nezávislost. Máma syna Marka, žena, která pomáhá lidem skrz jejich vlastní uvědomění překonat své strachy a žít život plný radosti a spokojenosti. Zakladatelka projektu Podnikající máma a Probuď svůj potenciál, ve kterém pomáhá ženám objevit jejich skrytý potenciál a ukázat ho světu ve formě podnikání.

Monika Švejdová

www.MonikaSvejdova.cz

1. Přednáška – Zavřená holčička

Růžena se podělí o silný příběh holčičky, která byla několik dní zavřená a zažívala těžké chvíle a podmínky. Příběh vás zavede do prostředí, kde jenom vlastní scénáře jsou důležité. Na tomto příběhu pochopíte, jaký žijeme život a jak si jej můžeme sami kdykoliv změnit. Pochopíte, jak se neštěstí, těžké situace a problémy dají změnit ve štěstí a novou příležitost.

Také prožijete silný transformační prožitek v meditaci Nový život.

 

2. Přednáška – Mysli v mysli

Růžena se s vámi podělí o deset metod, jak si můžete vědomě hrát se svojí myslí, abyste žili radostný, spokojený a bohatý život a abyste uměli lépe reagovat na problémové situace, které se každému v životě dějí. Tyto metody má sama na sobě vyzkoušené a pomohly jí z těžkých životních chvílích, které sama prožila.

1. Přednáška – Strach, kde se bere a proč ho máme

Monika se zaměřila na téma strachu a jeho pochopení. Vysvětlí vám prapůvod strachu a jak se strach zapisuje do těla. Jak se předávají negativní nastavení a pochopíte také zákon karmy (příčiny a následku). To vše pro to, že strach máme téměř každý a je dobré s ním umět pracovat, aby nás tolik v životě neparalyzoval.

 

2. Přednáška – Jak překonat strach

Monika je v této přednášce velmi autentická. Sama překonávala svůj velký strach z vystoupení před tolika lidmi na pódiu. Posdílí s vámi, jak se s tím poprala a také další praktické metody k překonání strachu. Vysvětlí vám co se stane, když překonáme své vlastní strachy a kam až nás to může zavést, např. tam, že si tím dokážeme posílit vlastní sebehodnotu.

 SPOLEČNĚ SE ZÁBAVNÝMY VYSTOUPENÍMI THE IMPRO DŽOW 

The Impro Džow

JAKO BONUS

MEDITACE - NOVÝ ŽIVOT

(najeďte myší)

Jako bonus dostanete MP3 nahrávku od Růženy Nekudové Meditace Nový život, kterou si můžete stáhnout do počítače a kdykoliv pustit.
Tato meditace s tvým andělem v zádech tě zavede na planetu, kde je všechno možné. Kde uvidíš svůj svět novýma očima.
Kde se odpoutáš od věcí, lidí a všeho, co tě svazuje a tíží. Můžeš se tak zbavit všech negativních programů, rolí, břemen, těžkostí, problémů a bolesti. 
A zde také zaseješ svá nová semínka záměrů. Vyseješ semínka svého nového vysněného života, které budeš s láskou opečovávat tak, aby vyrostly a zhmotnily se ve tvé realitě. Meditace je silně transformační, silná a dotýká se vnitřní hloubky každého z nás.

CO O EVENTU ŘEKLI

Ten Event se opravdu vydařil a tak už v tichosti pracujeme na dalším ročníku Ten Event – Moje Peníze. Co o Eventu řekli hosté a spíkři se můžete podívat v nadcházející reportáži. Video pro vás připravila internetová Televize Natura.

NAŠI PARTNEŘI

KRÁTKÁ VIDEOPOZVÁNKA OD SPÍKRŮ

VAŠE PŘÍLEŽITOST

Pokud tě tvá myšlenka zavedla až sem, měla důvod, poslechni ji. Nečekej už na nic, chytni příležitost kliknutím na tlačítko objednat záznam a změň si svůj život teď hned. Proměnu můžeš vidět ve svém životě velmi brzy.

Náš sen se opravdu uskutečnil a teď je i na vás co uděláte s těmi vašimi sny, které si můžete pomocí vaší vědomé mysli plnit.

Tak se připojte i vy ke 200 spokojeným účastníkům akce a zažijte i vy čerstvý vzduch do vaší mysli.

ZÁZNAM Z TOHO EVENTU

1190Kč/48€

Záznam ve Full HD

Přednášky Moniky Švejdové

Přednášky Růženy Nekudové

Bonus Meditace – Nový Život (Mp3)

Aktualizace se vstupy Impro Džow

Event Brno